SILTEK E-115 Грунт-фарба контактна

В склад грунтовки Siltek Е-115 виходить полімерна дисперсія, тверді мелкофракционные наповнювачі, різні добавки. Перед застосуванням необхідно ретельно перемішати. Розбавляти водою не рекомендується.

Область застосування:

Ґрунтовка Siltek Е-115 застосовується для зниження водопоглинання пористих будівельних матеріалів: газо-і пінобетону, силікатної цегли. Склад збільшує площу контакту між поверхнею підставою і декоративно-оздоблювальними матеріалами. Може застосовуватися всередині і зовні будинків. На обробленій поверхні легше наноситься декоративної штукатурки різного типу. Siltek Mikc+ Е-115 рекомендується до застосування перед нанесенням стартових вирівнюючих штукатурок: гіпсових, цементно-вапняний, цементно-піщаних. Широко використовується в технології фасадної теплоізоляції для грунтування поверхні стін перед приклеюванням теплоізоляційних матеріалів і перед нанесенням декоративних штукатурок. Грунтовка може бути колерована в колір наближений до оздоблювальних матеріалів.

Особливості використання:

Підготовчі роботи полягає в очищенні поверхні від пилу і бруду, видалення неміцних ділянок штукатурки. Всі біологічні ураження, такі як гниль, грибок, цвіль, необхідно видалити за допомогою піскоструминного апарата або металевої щітки. Потім поверхня обробляється антисептиком і висушується.

Ретельно перемішана ґрунтовка наливається в робочу ємність і наноситься на поверхню за допомогою щітки або валика в один шар. Декоративно-оздоблювальні матеріали можуть наноситися на оброблену поверхню не раніше ніж через 4-6 годин після повного висихання грунтовки. Нанесення грунтовки Siltek Е-115 можна здійснювати в температурному діапазоні +5°С до +30°С.

Витрата:0,25-035 л/м2

Ще не було питань.