SILTEK Декоративна штукатурка Фасад Камінь 1.5 мм

Область застосування
Штукатурка використовується для декоративного оздоблення фасадів будівель а також формування оздоблювально-захисного шару для теплоізоляції з використанням пінополістирольних і мінераловатних плит. Може застосовуватися для внутрішньої і зовнішньої декоративної обробки

Основа повинна бути очищеною від пилу, бруду та будь-яких речовин, що знижують адгезію. Поверхня промивається, сушиться і покривається шаром антисептичної грунтовки для мінеральних підстав. При необхідності за 7 діб до нанесення штукатурки поверхню ремонтується з використанням матеріалів ТМ Siltek Мікс+. Поверхня покривається грунтовкою Мікс + Е-115 за 4 години до штукатурення.

Перед нанесенням складу ретельно перемішується. Товщина шару не повинна перевищувати розмір зерна – 1,5 мм. Для нанесення використовується шпатель з нержавіючої сталі. Фактурна поверхня формується пластиковою теркою не пізніше ніж через 10 хвилин з моменту нанесення складу на поверхню. Уздовж лінії закінчення робіт при необхідності не планового перерви наклеюється малярна стрічка, яка в подальшому видаляється разом з шаром затверділої штукатурки.

Перед нанесенням суміш ретельно перемішується. Товщина шару не повинна перевищувати розмір зерна - 1,5 мм. Для нанесення використовується шпатель з нержавіючої сталі. Фактурна поверхня пластиковою теркою формується не пізніше ніж через 10 хвилин з моменту нанесення суміші на поверхню. Уздовж лінії закінчення робіт при необхідності планової перерви наклеюється малярна стрічка, яка в подальшому видаляється разом з шаром затверділої штукатурки.

Нанесений шар штукатурки протягом перших 24 годин після нанесення не повинен піддаватися впливу прямих сонячних променів і опадів. Тонований складу з різних партій перед нанесенням бажано змішувати для отримання однорідного відтінку.

Витрата: 2,7-3 кг/м2 оброблюваної поверхні.

Ще не було питань.