Siltek Decor Pro декоративна полімерна штукатурка камінцева 2,5 мм, база DА, 25 кг (УКТЗЕД 3214900090)

Siltek Decor Silicon Pro - тонкошарова полімерна штукатурка на основі силіконової смоли , також у складі латексна дисперсія і силіконова смола. Має Камінцеву фактуру . Розмір наповнювача 1,5 мм . Водовідштовхувальний матеріал , має властивості самоочищення . Здійснює захист фасади від ультрафіолетового випромінювання . Демонструє високу стійкість від поразки цвіллю, грибком, гниллю, водоростями . Не містить і в процесі експлуатації не виділяє шкідливих і токсичних речовин. Стійкий до вигорання, зберігає яскраві кольори протягом тривалого періоду експлуатації.+

Сфера застосування:

  • Siltek Decor Silicon Pro використовується в якості фінішного декоративного шару для обробки бетонних, оштукатурених, зашпакльованих поверхонь і інших мінеральних матеріалів всередині та зовні приміщення. Рекомендується застосовувати для обробки фасадів житлових, адміністративних, комерційних і промислових будівель і споруд. Рекомендується для влаштування декоративно-захисного шару фасадної теплоізоляції. Може використовуватися для обробки усередині приміщень з підвищеною вологістю.
  • Siltek Decor Silicon Pro використовується в якості фінішного декоративного шару для обробки бетонних, оштукатурених, зашпакльованих поверхонь і інших мінеральних матеріалів всередині та зовні приміщення.
  • Рекомендується застосовувати для обробки фасадів житлових, адміністративних, комерційних і промислових будівель і споруд. Рекомендується для влаштування декоративно-захисного шару фасадної теплоізоляції . Може використовуватися для обробки усередині приміщень з підвищеною вологістю.

Особливості використання

  • Нанесення камінцева штукатурки Siltek Decor Silicon Pro рекомендується виконувати на попередньо підготовлену поверхню, очищену від бруду, цвілі, мікроорганізмів. Матеріал основи необхідно попередньо вирівняти щоб перепад висоти становив не більше 2 мм на 1 пог. м. Перед оштукатурюванням матеріал необхідно обробити грунтовкою Siltek Contact Silicon ES-10 і почекати до повного висихання 4 години.
  • Нанесення камінцева штукатурки Siltek Decor Silicon Pro рекомендується виконувати на попередньо підготовлену поверхню, очищену від бруду, цвілі, мікроорганізмів. Матеріал основи необхідно попередньо вирівняти щоб перепад висоти становив не більше 2 мм на 1 пог. м . Перед оштукатурюванням матеріал необхідно обробити грунтовкою Siltek Contact Silicon ES-10 і почекати до повного висихання 4:00.
  • Перед нанесенням штукатурку ретельно перемішують міксером і наносять за допомогою шпателя або напівтерка рівномірним тонким шаром на товщину зерна. Створення фактурних поверхонь з допомогою терки необхідно здійснювати не пізніше 10 хвилин з моменту нанесення.

Умови зберігання:зберігати в геометричній тарі, в сухому приміщенні з температурою не вище 30С. Не допускати замерзання. Термін придатності в закритій упаковці 2 роки.

Витрата:2.7-3 кг / м2.

Ще не було питань.