SILTEK Beton contact Е-106 Ґрунтовка адгезийная 10 л

Сілтек Е-106 - адгезійна грунтовка з акриловим в'яжучим і кварцовим піском в якості заповнювача. Наноситься на щільні поверхні з мінімальним рельєфом для створення адгезійного проміжного шару між підставою і декоративної оздоблювальними матеріалами.

Область використання:

Застосовується в якості адгезійної прошарку на щільних мало всмоктуючих або навпаки сильно всмоктуючих матеріалах: збірний монолітний залізобетон, глазурована плитка, OSB, газопенобетон. Придатна для зовнішнього та внутрішнього застосування в сухих і вологих приміщеннях. Наноситься на вертикальні і горизонтальні конструкції, є підставою при обробці плиткою, штукатуркою або заливкою підлоги.

Особливості використання:

З поверхні основи видаляє всі забруднення: пил, масляні плями і т. п. Якщо матеріал вражений грибком або цвіллю, то заражені ділянки очищаються за допомогою металевої щітки і обробляються антисептичними ґрунтовками типу Силтекбиостоп Е-112. Значні нерівності або дефекти поверхні рекомендується попередньо виправити ремсоставом на цементній або полімерній основі для запобігання перевитрати грунтовки і декоративно-оздоблювальних матеріалів.

Перед використанням ґрунтовка Сілтек Е-106 ретельно перемішується, так як наповнювачем можуть осісти на дно ємності. На поверхню наноситься за допомогою валика з коротким штучним ворсом. Грунтовка повинна покривати всю поверхню без пропусків. Час висихання 4-6 годин в залежності від температури і вологості (оптимальні умови +20С і 60%).

Витрата:0,25-0,35 кг/м2 за одне нанесення;

Особливості зберігання: в сухому приміщенні, оберігати від замерзання і перегріву.

Ще не було питань.