Полімін ЛЦ-2. Самовирівнююча суміш товщиною 5 – 80 мм, мішок 25кг

Суміш для підлоги Полімін ЛЦ 2 з оптової вартості «Строймат Київ»

Суміш ЛЦ 2 призначена для облаштування стяжки підлоги, міцного вирівнюючого шару з підстави з бетону, у створенні теплої підлоги, а також в якості фінішного покриття. Підходить для застосування як усередині, так і зовні житлових і нежитлових будівель.

Чому вигідніше купити самовирівнюється суміш від Полімін при будівництві і капітальному ремонті? Дана суміш буде просто незамінною у випадку, коли ви маєте справу з пошкодженим бетонною підлогою (відколи, вибоїни, ями тощо). Спроби закрити нерівності зазвичай займають дуже багато часу і не призводять до бажаного результату.

Самовирівнююча суміш Полімін дозволяє багаторазово скоротити всі роботи з вирівнювання бетонних поверхонь. Причому після нанесення суміші ви отримуєте не тільки абсолютно рівне, але і дуже міцне покриття, на яке згодом можна укласти будь-які матеріали для фінішної обробки або зовсім використовувати покриття з суміші в якості фінішного шару.

Як купити самовирівнюється суміш Полімін за вигідною ціною?

Для покупки суміші ЛЦ 2 оформляйте замовлення і доставку товару на сайті через кошик. У нас вказана краща, оптова і найбільш вигідна вартість на будматеріали від прямих виробників. На всі товари є відповідні сертифікати якості, що підтверджують їх достовірність і безпеку.

Суміш відрізняється чудовими технічними характеристиками, що робить її одним із кращих варіантів для облаштування підлог у своєму сегменті:

 • Морозостійкість становить до 50 циклів заморожування.
 • Витрата води на 25 кг сухої суміші — 3,5-4 л.
 • Придатність суміші до використання після приготування — 1 ч.
 • Готовність суміші після нанесення — 24 год. в середньому (72 години для укладання фінішних покриттів із застосуванням клею на водній основі).
 • Рекомендована температура для роботи — від + 5 до + 30 градусів С.

До переваг застосування суміші для підлоги відносять:

 • Просте застосування. Суміш легко готується шляхом змішування з водою, легко наноситься на поверхню бетонної підлоги і швидко усуває всі нерівності. Впоратися з пристроєм підлоги з даною сумішшю можна самостійно і без наявності релевантного досвіду.
 • Швидко сохне. Після нанесення суміші підлога буде готовий до облаштування фінішного покриття вже через кілька діб.
 • Доступна вартість. Ціна на Полімін ЛЦ 2 досить невисока, особливо з урахуванням можливості придбання будматеріалів оптом від виробників.
 • Довговічність і зносостійкість.Покриття з сухої суміші дуже тверде, витримує механічні навантаження і вплив негативних чинників, відрізняється повною відсутністю усадки.
 • Висока морозостійкість. Поверхня залишається без дефектів при впливі низьких температур.
 • Водостійкість.Ще одна важлива гідність покриття, що подовжує його термін служби в умовах високої вологості і води.
 • Безпека складу.Засіб являє собою на всі 100% безпечний матеріал. Не викликає алергії, підходить для застосування в житлових приміщеннях.

Замовляйте Полімін ЛЦ 2 по опт ціною в Україні

Замовлення суміші виробляється на сайті або за телефоном (097) 413-25-53. Всі товари є на наших складах, тому вам не доведеться довго чекати доставки. Після підтвердження замовлення будматеріали доставлять на вашу адресу в Києві і області.


Ще не було питань.