Профіль CW-50 (0,40 мм), 3м

Стієчний профіль для гіпсокартону – це невід'ємний елемент при створенні каркасів будь-якого типу: для облицювання стін, міжкімнатних перегородок або підвісних стель. Складається виріб з оцинкованого металу, виготовляється методом холодної прокатки. Володіє високою міцністю, при легкій вазі.

Область застосування і особливості

Профіль CW-50-підходить для створення міцних конструкцій, як для житлових, так і для промислових приміщень. Завдяки своїй формі у вигляді літери «З», при виготовленні каркаса, який в свою чергу буде служити перегородкою з гіпсокартону або облицюванням, профіль несе функцію вертикальної стійки.

CW-профіль має низку переваг, до яких відноситься наявність поздовжньої канавки, розташованої безпосередньо на полиці профілю. Це не тільки служить відмінним орієнтиром під час створення каркаса або монтажу листів гіпсокартону, але і допомагає майстру центрувати шуруп при закручуванні.

Монтаж профілі CW-50

Монтаж дуже простий і зручний, завдяки ширині полиці профілю, що становить 50 мм. Цього достатньо, щоб нівелювати випадки промаху шурупом повз наміченої мети.

Коли проводиться установка листів, обов'язково слід звертати увагу на напрямок — воно має збігатися з відкритою частиною профілю. Це сприяє забезпеченню загвинчування шурупів спочатку ближче до стінки, а також допоможе уникнути при кріпленні сусіднього листа гіпсокартону, отгибания шурупавсерединуполиці профілю.

Характеристики

  • Вид профілю – стієчний
  • Матеріал – сталь
  • Покриття – оцинковане
  • Товщина - 0.40 мм
  • Довжина – 3 м

Ще не було питань.