Праймер бітумно-полімерний №3 20л (16кг)

Праймер бітумно-полімерний ТЕХНОНІКОЛЬ № 03 являє собою розчин нафтового бітуму, полімерів і адгезійних добавок в органічних розчинниках.

        Область застосування:

Матеріал призначений для обробки поверхні сталевої ортотропної плити прогонових будов мостових споруд перед укладанням защитносцепляющего шару, для обробки поверхні залізобетонної плити проїзної частини прогонових будов мостових споруд перед укладанням гідроізоляційного шару, а також для обробки інших поверхонь будівельних конструкцій перед укладанням гідроізоляції. Витрата праймера — 0,25 -0,35 л/м2.

  Виробництво робіт:

Згідно спільного «Керівництва по проектуванню і пристрою покрівлі з бітумно-полімерних наплавляються матеріалів Корпорації Техноніколь», відповідно до «Керівництва щодо гідроізоляції підземних споруд Корпорації Техноніколь». Діапазон температур застосування від -20°С до +40°С. При температурі нижче +5°С витримувати в теплому приміщенні не менше 24 годин. Час висихання праймера при стандартних умовах не більше 10 хв. Не застосовувати поблизу джерел відкритого вогню. Роботи проводити в добре провітрюваних приміщеннях. Уникати попадання на шкіру і в очі.

Ще не було питань.