Плита OSB 8 мм. Розмір 2500х1250 мм

Універсальна плита OSB 8 мм для будівництва

OSB — одна з перших плит деревного походження, створена спеціально для використання в будівництві каркасних і багатьох інших споруд. Недорогий і практичний матеріал, який часто застосовують для будівництва будинків, промислових приміщень та інших споруд. Також велику популярність ОСБ плита 8 мм має в меблевій промисловості, успішно витіснивши ДСП і фанеру.

Завдяки особливій технології виробництва, плита OSB отримала підвищену пружність уздовж головної осі виробу і високу міцність на вигин. Виробник зміг досягти такого результату з допомогою особливого розташування при укладанні тріски — тонкі частинки під час виробництва укладаються в три шари: зовнішні шари покладені тріскою, орієнтованої паралельно довжині готового полотна, укладання внутрішнього проводиться перпендикулярно. До стандартів ширини ОСБ плит відносяться —6,10,12,15,18 і 22 мм.

ОСБ 8 мм має невисоку ціну, що є одним з переваг вироби. Полотно на порядок більш еластичними та міцними деревини, а значить і довговічніше. Так, вирішившикупити ОСБ плити замість дерева, ви отримуєте більше матеріалу за меншою вартістю. Плита OSB 8 мм має досить широку область застосування:

  • спорудження несучих елементів стельових конструкцій, складових частин даху споруд;
  • використання плит формату OSB в якості міжкімнатних перегородок, облицювання стін;
  • для різного роду теслярських робіт;
  • для тимчасового або постійного закриття отворів в будівлях, установки огорожі будівельних майданчиків;
  • для виготовлення виставкових павільйонів і подіумів;
  • з плити типу OSB роблять відмінний пакувальний матеріал, ящики, піддони;
  • при виготовленні контейнерів, стелажів, житлових блоків і т. д.

Вигідно купити OSB 8 мм онлайн

Плити у вигляді OSB мають широке застосування, і по праву вважаються одними з найбільш універсальних продуктів на будівельному ринку України. Купити ОСБ плиту 8 мм з доставкою в Києві можна в нашому інтернет-магазині будівельних матеріалів. «Строймат Київ» пропонує тільки якісний екологічний товар по самій вигідною ціною. Виникли труднощі з оформленням замовлення ОСП 8 мм або є запитання по асортименту? Телефонуйте нашим онлайн-консультантів, і вони нададуть вам кваліфіковану допомогу.

Товщина8 мм
Розміри2500 х 1250 мм

Ще не було питань.