Oscar Клей для склошпалер, 10кг

Клей Oscar для склошпалер 10 кг випускається в пластиковій упаковці у вже готовому до подальшого використання вигляді. Сферою застосування матеріалу є обклеювання шпалер з «важкою» флізеліновій основою. Матеріал призначений для робіт в сухих приміщеннях з мінімальним рівнем вологості повітря.

Коли застосовується клей для склошпалер 10 кг?

Склеювальний склад використовують для наклеювання стеклотканых видів шпалер на різні поверхні. Засіб користується підвищеним попитом і авторитетом серед компаній, що спеціалізуються на будівельних і ремонтних роботах. Клей Окар 10 кг володіє наступними перевагами:

  • Матеріал не містить шкідливих і токсичних речовин, тому повністю безпечний для людей та домашніх тварин;
  • В склад клею входять добавки, що перешкоджають утворенню грибка і цвілі;
  • Після обклеювання можна коригувати полотно протягом 30 хвилин;
  • Відмінна здатність до склеювання, високий межа міцності;
  • При висиханні клей стає прозорим, відсутні які-небудь жовті плями і патьоки на поверхні;
  • Економічно витрачається;
  • Підходить для транспортування і зберігання, витримує 5 циклів повного замерзання і температуру до -40 градусів.
Де купити клей Оскар для склополотна в Києві?

Компанія Строймат Київ пропонує на вигідних умовах придбати якісні і недорогі будівельні матеріали з відправкою в столицю та інші міста України. Потенційному клієнтові гарантується низька вартість, оптовий продаж товару в будь-якому обсязі, оперативність оформлення замовлення і гарантія якості реалізованої клейкої суміші. Представлений призначений клей для важких шпалер, його застосування актуально в разі потреби отримати стійкий і надійний результат, тобто міцне закріплення шпалер на всіх видах поверхонь. Також в компанії пропонується економний спосіб доставки будівельних матеріалів власним транспортом. Замовлення буде оформлене вже в день подачі заявки, а здійснена доставка в будь-яке доступне для клієнта час. Завжди в наявності на складі необхідну кількість клею Оскар, продаж не обмежується яким-небудь обсягом партії будівельного матеріалу. Компанія продавець гарантує відмінну якість реалізованого товару, наявність сертифікатів відповідності екологічним та санітарним нормам, можливості використовувати для всіх типів приміщень, у тому числі шкільних і лікарняних установ.

Ще не було питань.