МОМЕНТ ССК Будівельна суміш класична, 30кг

Момент класична будівельна суміш - універсальна суха суміш на основі цементу. Володіє високою міцністю і може бути використана практично для всіх видів будівельно-монтажних та оздоблювальних робіт, де є потреба у цементному розчині або цементній штукатурці.

Застосовується для виконання кладочних робіт, влаштування стяжок, штукатурення поверхонь всередині і зовні будинків. Формує піщано-цементний шар міцністю М150.

Підготовка поверхні:

В якості основи може виступати камінь, цегла, бетон ін., Його попередньо очищують від бруду, старих декоративних покриттів (фарби, шпалер ін). Поверхні вбирають вологу обробляють грунтовкою, рекомендується «Момент Грунт». Щільні матеріали типу залізобетону або силікатної цегли потрібно обов'язково обробити спеціальними ґрунтовками, що підвищують параметри з'єднання.

Особливості використання:

Суху суміш Момент додають в чисту ємність із заздалегідь відміреною водою з розрахунку 0,17-0,21 л / кг, постійно перемішуючи будівельним міксером з низькими оборотами . Після того як суміш досягне однорідності без грудок робиться технологічна пауза в 5 хв та розчин знову перемішується.

  • Для кладки. Використовується в якості звичайного розчину. Наноситься кельмою товщиною шва кладки до 12 мм. При високій температурі навколишнього середовища рекомендується попередньо змочувати цегли.
  • Для штукатурки. Штукатурні роботи виконуються методом «мокре по мокрому». Розчин наноситься на поверхню стіни за допомогою шпателя, а потім прирівнюється з допомогою напівтертка, рейки правила або широкого шпателя.
  • Для стяжки. Суміш роблять максимально рідкою. Виливають в центр приміщення і розподіляють рейкою, орієнтуючись на маяки. При швидкому висиханні необхідно періодично зволожувати для запобігання розтріскування поверхні.

Ще не було питань.