МОМЕНТ Суміш для приклеювання і армування ППС та МВ, 25кг

Суміш Момент використовується для приклеювання і армування пинополистирольных плит . З її допомогою можна фіксувати органічні і мінеральні плитні утеплювачі, і з допомогою склотканнои сітки , влаштовувати армуючий шар всередині або зовні будівлі на вертикальних або горизонтальних поверхнях.

Властивості:

  • швидка фіксація
  • екологічна чистота
  • безпека матеріалу.

Склад: в клеї присутні мінеральні добавки і наповнювачі, які підвищують характеристики суміші, надаючи їй клейкості і стійкості до атмосферних впливів.

Приготування: для приготування робочого розчину потрібно від 4,5 до 5,5 літрів води на 25 кг суміші. Після додавання води, з сумішшю можна працювати протягом 1:00. Щоб розчин застиг, потрібно почекати 10 хвилин, а остаточне схоплювання відбувається через добу.

З сумішшю можна працювати при негативних температурах, оптимальний для використання температурний діапазон від +5 до +30 градусів.

Не рекомендується наносити клей на основу, попередньо не очистити від пилу і бруду. За 3:00 до використання клею, поверхню необхідно обробити грунтовкою для поліпшення зчеплення основи і утеплювача.

Витратарозчину, що клеїть становить від 5,5 до 6,5 кг / м2

Ще не було питань.