МОМЕНТ Герметик Універсальний білий (280 мл)

Герметик Момент універсальний акриловий є однокомпонентним герметиком на водній дисперсії акрилу. Склад пружний і еластичний , проводиться в двох кольорах: білий і прозорий. Має високу стійкість до ультрафіолетового випромінювання. Добре наноситься, має високу адгезію практично до всіх будівельним матеріалом. Не містить розчинників, летких і канцерогенних речовин, можна фарбувати.

Область застосування:

Використовується як для внутрішніх, так і для зовнішніх робіт для з аповнення швів і тріщин. Момент герметик універсальний акриловий рекомендується використовувати для герметизації будівельних швів на стелях і стінах, дверних стійках і віконних коробках. Також може використовуватися для затирання поверхні має мікротріщини. Добре з'єднується з:

  • цеглою;
  • бетоном;
  • різними лісоматеріалами;
  • ДСП, ДВП;
  • керамікою;
  • гіпсом.
  • особливості використання

Застосовувати герметик Момент універсальний акриловий рекомендується при температурі навколишнього середовища від + 5 ° С ... + 40 ° С . Перед використанням поверхню необхідно очистити від пилу, будівельного бруду й мастил. Щільні матеріали повинні бути сухими. Залишки старого герметика обов'язково видалити механічним способом. Для акуратного виконання робіт з боків робочої поверхні (заповнюється шва який заповнюеться) рекомендується наклеїти молярную клейку стрічку.

До моменту полімеризації зовнішнього шару оброблений шов необхідно захистити від впливу вологи. Пористі і вбираючі поверхні рекомендується грунтувати, для щільних не всмоктуючих поверхонь, грунтовка не потрібна.

Перед нанесенням балон з герметиком витримується при кімнатній температурі + 20 ° С близько 12:00. Наконечник рекомендується зрізати під кутом 45 °. Товщина отвору повинна відповідати товщині шва. Максимальна ширина оброблюваної поверхні 30 мм. Нанесення здійснюється за допомогою будівельного пістолета.


Ще не було питань.