Мастика приклеювальна №27 22кг

Призначення матеріалу:

Мастика призначена для приклеювання плит з екструзійного пінополістиролу до бітумним, бітумно-полімерних ізоляційних матеріалів, а також до бетонних, металевих, дерев'яних поверхонь у системах ізоляції фундаментів.

Опис матеріалу:

Мастика приклеивающая ТЕХНОНІКОЛЬ №27 здійснюється на основі нафтового бітуму, спеціального комплексу наповнювачів і органічного розчинника. Має пастоподібну консистенцію, що дозволяє надійно закріплювати теплоізоляційні плити на вертикальних поверхнях. Матеріал повністю готовий до застосування, простий у використанні.

Спосіб застосування:

Мастика наноситься у вигляді точок або смуг за допомогою шпателя або гребінчастого шпателя. Мастика повинна бути нанесена по всіх кутах і в центрі плити, підлягає кріпленню. При нанесенні смугами їх ширина повинна бути не менше 40 мм, а кількість не менше чотирьох на квадратний метр. При точковому кріпленні мастику розподіляють точками з витратою по 50-80 г мастики на кожну точку. Точки розподіляються рівномірно по 10 штук на 1 м2. Витрата мастики — 0,5–1,0 кг/м2.

Зберігання:

Зберігати в сухому, захищеному від світла місці при температурі від -20°C до +30°C. Гарантійний термін зберігання — 12 місяців.

Ще не було питань.