Мастика гідроізоляційна №24 (МГТН) 20кг

Мастика гідроізоляційна ТЕХНОНІКОЛЬ № 24 (МГТН) являє собою повністю готовий до застосування матеріал на основі нафтового бітуму, що містить технологічні добавки, мінеральні наповнювачі та розчинник.

Область застосування:

Призначена для гідроізоляції бетонних, залізобетонних, дерев'яних та інших будівельних конструкцій, заглиблюється в землю і контактують з вологим середовищем. Витрата мастики на один шар не більше 1 кг/м . При влаштуванні гідроізоляції вертикальних поверхонь витрата на один шар не більше 0,7 кг/м?

Виробництво робіт:

Відповідно до «Керівництва щодо гідроізоляції підземних споруд Корпорації Техноніколь», а також інструкції на індивідуальній упаковці матеріалу. Діапазон температур застосування від -20°С до +40°С. При температурі нижче +5°С витримувати в теплому приміщенні не менше 24 годин. Час висихання мастики до отлипа не більше 24 год, остаточний набір гідроізоляційних властивостей залежить від температури і вологості навколишнього середовища. Не застосовувати поблизу джерел відкритого вогню. Роботи проводити в добре провітрюваних приміщеннях. Уникати попадання на шкіру і в очі.

Ще не було питань.