MASTER FLEX Еластичний клей для облицювання камінів і теплих підлог, 25 кг

Універсальний еластичний клей для плитки, що використовується при облицюванні камінів і теплих підлог, володіє високими характеристиками термостійкості, здатністю переносити підвищені температурні навантаження, не порушуючи структуру матеріалу. Клейова суміш виробляється компанією Master Flex, вона може використовуватися для внутрішніх і зовнішніх робіт в будівлях. Матеріал застосовується для стін і підлог, наноситься на гладку або деформуючий основу, в разі облицювання поверхонь керамічною плиткою для кращого зчеплення. Еластичний клей для облицювання ідеально підходить для камінів, сходів і установці системи «тепла підлога».

Якими властивостями володіє Master Flex?

Для клейкої суміші притаманні такі характеристики:

  • Матеріал простий і зручний у застосуванні, не володіє токсичністю і неприємним запахом;
  • Відрізняється хорошою адгезією до будь-яких видів бетонних, цементних, цегляних і вапняних поверхонь;
  • Клей стійкий до впливу високих температур, при нагріванні його властивості не порушуються;
  • Відмінні якості вологостійкості і стійкості до замерзання, абсолютно безпечний матеріал у використанні і подальшої експлуатації.
Технічні характеристики Майстер Флекс

Еластичний клей 25 кг являє собою цементно-піщану суміш, насичену модифікованими полімерними компонентами. Споживання готового матеріалу розрахована на 3 години часу. Для розведення одного кілограма сухої суміші до робочого розчину, потрібно 0,16-0,18 літра води, тобто 4-4,5 л на 25 кг суміші. Для ефективного застигання матеріалу, робоча температура його використання повинна бути в діапазоні від +5 С до +40 С. При нанесенні клею шаром в 1 мм, його витрата складе 1,8-4,5 кг/м2 площі.

Де купити в Києві Еластичний клей Master Flex?

Компанія СТРОЙМАТ Київ пропонує придбати оптом в достатній кількості якісні будівельні матеріали. Клієнту пропонується кращі умови покупки товарів, оперативне обслуговування, низькі ціни і доставка в будь-який регіон столиці та Київської області. Купити еластичний універсальний клей можна в будь-який зручний час, оформивши замовлення зручним для потенційного клієнта способом. На всю реалізовану продукцію, поширюється дія гарантійних зобов'язань від компанії виробника і безпосереднього продавця. Оплата здійснюється будь-яким зручним для клієнта способом.

Ще не було питань.