Цементна стяжка Kreisel 440 посиленням 25 кг (42)

Цементна стяжка Kreisel 440 посиленням 25 кг (42)
  • Бренд:
  • Модель
    10120
В наявності
Роздріб:
88,25
Оптова ціна: 67.51 грн
Велике замовлення?
Потрібна знижка?
Набирай
Доставка по Києву і області за низькими тарифами
Гарантія високої якості
Оплата будь-яким зручним способом
Цементна стяжка Kreisel

Дана продукція застосовується з метою влаштування цементної стяжки підлоги, а також ґрунтувальних і притискних шарів для згладжування нерівностей у внутрішніх і зовнішніх частинах будівель, включаючи балкони і тераси. Може використовуватися як основа для плаваючих або підігріваються підлоги. Крім цього, kreisel 440 може знайти застосування безпосередньо на будівельних майданчиках слідом за укладанням арматури, наприклад, коли потрібно виготовити відливаються елементи.

Товщина укладання розчину Крайзель 440 залежить від конструкційних особливостей підлоги, вимог щодо ступеня теплової та звукової ізоляції та деяких інших факторів.

Роботи виконуються з дотриманням правил застосування дилатаційних швів (конструкційні, ізоляційні). Вони призначені для запобігання небажаних деформацій у процесі експлуатації споруд. Наприклад, перші сприяють зменшенню впливу термічних розширень, другі поділяють стать та інші елементи будівель (сходи, стіни, колони і так далі).

На першому етапі стяжка повинна висихати, як мінімум, від тижня до десяти днів. У цей проміжок часу за ним потрібно доглядати у відповідності з технічними вимогами: періодично змочуючи, її необхідно захищати від факторів, що сприяють передчасному висиханню. До них відносяться сонячні промені, протяги, можливе опалення. Важливо знати: підлоги, що обігріваються можна почати використовувати на постійній основі виключно по закінченні місяця після виконання стяжки.

Замовити будь-які види клею за найкращими в регіоні цінами можна на нашому сайті. Ми пропонуємо найкраще співвідношення доступної ціни на товари та бездоганної якості.

Ще не було питань.