Штукатурка KNAUF HP СТАРТ, мішок 30 кг

Хіт
Штукатурка KNAUF HP СТАРТ, мішок 30 кг
  • Бренд:
  • Модель
    485
В наявності
Роздріб:
147,2
Оптова ціна: 127.84 грн
Велике замовлення?
Потрібна знижка?
Набирай
Доставка по Києву і області за низькими тарифами
Гарантія високої якості
Оплата будь-яким зручним способом

Універсальна штукатурка KNAUF НР СТАРТ мішок 30 кг створена на гіпсовій основі і призначена виключно для внутрішнього оздоблення приміщень житлового і комерційного фонду зі стандартними показниками вологості. Матеріал зручний в роботі, основним його призначенням є вирівнювання поверхонь з подальшим нанесенням декоративного покриття. Максимальний шар штукатурки 10 мм, при такому використанні мішка 30 кг приблизно вистачить на обробку 4 м2 площі.

Якими перевагами володіє KNAUF НР СТАРТ 30кг

Штукатурка відрізняється рядом істотних переваг, які впливають на вибір покупця:

  • У порівнянні з традиційними цементними сумішами, витрата КНАУФ НР СТАРТ буде приблизно в два рази менше;
  • Отримана оштукатурена поверхня буде володіти високою водоутримуючою здатністю, наноситься суміш не схильна розшаровуванню, підходить для поверхонь, добре всмоктують вологу, може експлуатуватися при високих температурах;
  • Матеріал володіє «дихаючої» здатністю, тому буде створювати сприятливий мікроклімат у вашому приміщенні;
  • Для виготовлення штукатурки використовуються виключно якісні та екологічно безпечні компоненти (гіпс) не надають шкоди здоров'ю людини і домашніх тварин.
Суміш KNAUF НР СТАРТ – технічні параметри матеріалу

Витрата готової суміші становить 0,7-1 кг на квадратний метр оштукатуреній площі, при обліку наносного шару товщиною 1 мм В складі суміші входить гіпс та полімерні добавки. Для доведення сухої суміші до стану готового розчину, потрібно 18 літрів води на один мішок масою 30 кг Мінімальним шаром штукатурки наноситься буде 3 мм, відповідно максимальним показником 15 мм. Після приготування суміш можна використовувати протягом 40 хвилин. Застосовується матеріал виключно для внутрішніх робіт, при температурі від +5 до +35 С.

Де купити КНАУФ НР СТАРТ у Києві?

Компанія Строймат Київ спеціалізується на оптовій реалізації будівельних і оздоблювальних матеріалів. Потенційним покупцям надається можливість отримати ряд істотних переваг, а саме доступну доставку по місту власним транспортом компанії, оперативне оформлення і прийнятна ціна. Також існує можливість доставки будівельних і оздоблювальних матеріалів в прилеглі райони Київської області.

Ще не було питань.