Шпаклівка KNAUF САТЕНГІПС, мішок 25 кг

Шпаклівка KNAUF САТЕНГІПС мішок 25 кг являє собою склад з сухої гіпсової суміші з додаванням мінерального наповнювача. Також до складу матеріалу входять спеціальні добавки, що дозволяють наносити шпаклівку тонким шаром на гладкі поверхні великої площі, наприклад, плити гіпсокартону.

Шпаклівка KNAUF САТЕНГІПС – область застосування

Матеріал призначений для нанесення фінішного шару при усуненні нерівностей на оброблюваних поверхнях, закладення щілин і раковин на бетонних покриттях. Шпаклівка підходить для обробки цементних, бетонних, гіпсових і вапняних поверхонь стін і стель. Матеріал використовується виключно для робіт усередині приміщення. За рахунок наявності в складі деяких добавок і крейди, відрізняється тривалим періодом зчеплення з оброблюваною поверхнею, хорошою пластичністю і легким шліфуванням. Шпаклівка KNAUF САТЕНГІПС максимально зручна і практична у використанні.

Правильний вибір підстави

Для нанесення шпаклівки, треба правильно підготувати поверхню. Основа для нанесення матеріалу повинен відрізнятися хорошою міцністю, бути рівною, очищеною від забруднень (мастила, залишки фарб і пилу) і не завмерлим (діапазон підходящої робочої температури від +5 до +30 градусів). Якщо оброблювана поверхня володіє підвищеною здатністю до поглинання, її слід попередньо обробити грунтом КНАУФ Хафт-емульсія. Для забезпечення хорошого зчеплення з поверхнею бетону, використовується ґрунт КНАУФ Бетоконтакт.

Як приготувати KNAUF САТЕНГІПС 25 кг?

Матеріал з мішка висипають в ємність з заздалегідь налитої в неї чистою водою. Співвідношення змішування складає 1 кг шпаклівки на 0,65-0,7 літра рідини або 16-17 літрів на мішок 25 кг Матеріал розподіляється по всій поверхні, після чого, залишають на кілька хвилин для вбирання. Далі приступають до перемішування шпаклівки, використовуючи кельму або електричний міксер з малими оборотами до отримання однорідної маси суміші.

Порядок проведення робіт

Час використання готової суміші становить 80-100 хвилин. Застиглий в ємності матеріал не можна повторно перемішувати, розбавляти водою і використовувати. Час повного застигання на оброблюваних поверхнях становить близько 2 годин, після чого матеріал легко піддається шліфуванню. Мінімальний наноситься шар шпаклівки становить 0,2 мм, максимальним показником є 5 мм. Фарбування або обклеювання поверхонь шпалерами повинна проводитися тільки після висихання матеріалу. Вигідно купити шпаклівку KNAUF САТЕНГІПС можна в компанії Строймат Київ.

Ще не було питань.