KNAUF Грунт ХАФТГРУНД, 10 кг УКРАЇНА (40 шт / п)

Ґрунтовка Кнауф Хафтгрунд відрізняється здатністю глибокого проникнення в оброблювану поверхню. Матеріал підходить для всіх типів поверхонь, у тому числі з різною всмоктуючою здатністю. Грунт сприяє нормалізації процесу висихання, знижує усадку при висиханні, прискорюється обробка матеріалу, зменшує ризик утворення на поверхні тріщин. Проведена обробка грунтом дозволяє істотно підвищити адгезію поверхонь, що особливо актуально при подальшому використанні важких облицювальних матеріалів і укладанні керамічної плитки. Грунтовка застосовується для наступних типів поверхонь:

  • Практично всі існуючі цементні і вапняні підстави;
  • Кладка з червоної та силікатної цегли;
  • Бетон, камінь, цементні стяжки.
Грунтовка KNAUF Haftgrunt 10 кг – характеристики матеріалу

Грунт має водно-полімерну основу, приблизний витрата 100 мл на один квадратний метр оброблюваної площі. Реалізується ґрунтовка в пластикових ємностях місткістю 10 кг Термін зберігання матеріалу становить 12 місяців, зберігати його слід у приміщеннях при температурі не нижче +5 градусів і вологості повітря не вище 65%. Використовується ґрунтовка для зовнішніх і внутрішніх робіт, випускається у формі концентрату, що передбачає обов'язкове розведення водою перед застосуванням, пропорції залежать від стану оброблюваної поверхні. Після нанесення грунтовки, поверхня зберігає хорошу проникність пара. Матеріал не містить розчинників, токсичних і шкідливих для здоров'я людини і навколишнього середовища компонентів. Грунтовка має характерний зелений колір, наноситься на поверхні стін, підлоги і стель ручним або механізованим методом.

Де купити грунтовку глибокого проникнення в Києві?

Компанія Строймат Київ здійснює реалізацію будівельних матеріалів в столиці України і прилеглих районах Київської області за вигідними для споживача цінами. При оптовій закупівлі товару, замовник має право розраховувати на отримання таких переваг:

  • Економічна доставка власним транспортом з можливістю завантаження і вивантаження придбаного товару;
  • Низька вартість на всі види будівельних матеріалів;
  • Оперативність обслуговування, виконання відправки замовлення в день оформлення заявки;
  • Гарантійні зобов'язання від виробника на якість придбаного матеріалу;
  • Завжди в наявності необхідну кількість матеріалу, здатність виконати оптовий замовлення будь-якого обсягу.

Ще не було питань.