KNAUF Грунт ГРУНДИРМИТЕЛЬ, 15 кг (24 шт)

Ґрунтовка КНАУФ Грундирмиттель 15 кг – це якісний продукт від відомого німецького виробника, призначений для обробки поверхонь перед проведенням будівельних і оздоблювальних робіт.

Область застосування матеріалу

Грунт використовується для регулювання всмоктуючої здатності підстав, поліпшень характеристик адгезії. Матеріал призначений для обробки поверхонь з підвищеним показником гігроскопічності підстав. Використання грунтовки необхідно для забезпечення рівномірного схоплювання наноситься на поверхню розчину з подальшим нанесенням гіпсових штукатурок. Матеріал призначений виключно для внутрішніх робіт.

Підготовка підстав до нанесення грунту

Роботи проводяться при температурних показниках не нижче +5 градусів, оброблювана поверхня повинна бути твердою і сухий. Перед нанесенням грунту, з поверхні необхідно видалити наявні забруднення, обробити жирні плями і усунути відшаровуються елементи.

Основні властивості грунтовки Knauf Grundiermittel 15 kg

Дана різновид матеріалу здатна зміцнити недостатньо міцні підстави, що мають крейдяну і гіпсову структуру. Грунт підвищить адгезію будь-якій поверхні, незалежно від її виду і показників міцності. Матеріал буде забезпечувати регулювання всмоктуючих можливостей обробленої поверхні.

Порядок проведення робіт з грунтовкою Грундирмиттель

Матеріал реалізується в пластикових відрах місткістю 15 кг повністю готовий до застосування. Безпосередньо перед нанесенням грунту, його слід трохи перемішати, також допускається незначне розведення матеріалу водою. А ось при обробці поверхонь з високими показниками пористості (газобетон, силікатна цегла) розбавляти грунт водою слід у співвідношенні 1:3. Наносити матеріал слід рівномірно з використанням пензля або валика. Одразу після завершення робіт, весь інструмент слід ретельно промити водою. Приблизний витрата матеріалу складає 100 грам на 1 м2 поверхні (в нерозведеному стані). Також на збільшення витрати грунту може вплинути вбирає здатність оброблюваної поверхні.

Де купити ґрунтовку у Києві?

Компанія Строймат Київ спеціалізується на продажу якісних і недорогих будівельних матеріалів в столиці України. Потенційному покупцеві пропонуються доступні ціни, економічна доставка, оперативність обробки замовлення, гарантія якості придбаного матеріалу.

Ще не було питань.