KNAUF Гіпсове В'яжуче Г-10, мішок 40 кг (30 шт / п)

Гіпсове В'яжуче SILTEK Р-10 мішок 40 кг – це будівельна суміш, що представляє собою білий порошок тонкого помелу, застосовуваний для робіт, пов'язаних з оштукатурюванням поверхонь і виготовлення готових сухих сумішей. Також даний матеріал активно використовується в такій галузі як створення керамічної, фарфорової та фаянсової продукції. Будівельний гіпс активно використовується для штукатурення стін і стель у приміщеннях з параметрами вологості повітря до 60%, створення перегородок, виробництві гіпсокартону та ліпнини.

Властивості SILTEK Р-10

Матеріал виготовляється з екологічно чистих і безпечних для здоров'я людини компонентів. Гіпсове В'яжуче SILTEK Р-10 не піддається горінню, добре поглинає надлишки вологи, після використання швидко набуває необхідну форму і відмінну міцність. Обробний матеріал володіє хорошою звукоізоляцією і здатністю поглинати тепло, позбавлений будь-якого запаху, не проводить електрику, після застигання зберігає свою форму і об'єм. Гіпс твердне дуже швидко, початок процесу починається через 6 хвилин після нанесення, а закінчується через 9 хвилин.

Як використовувати КНАУФ Р-10?

Перед оштукатурюванням поверхні основу слід підготувати, очистити його від бруду, пилу і відшаровуються елементів. Перед нанесенням суміші слід провести ґрунтування поверхонь. Змішувати суху суміш слід у пропорції на 1 кг 0,7 літра води з доведенням до однорідної суміші. Наносити суміш необхідно з допомогою шпателя, намагаючись максимально рівномірно розподілити матеріал по оброблюваній поверхні. Працювати потрібно максимально швидко, так як процес схоплювання матеріалу починається вже через 6 хвилин. Кислотність гіпсового розчину має ідентичні параметри людської шкіри, тому не будуть викликати ризику виникнення хімічних опіків.

Де купити Гіпсове В'яжуче КНАУФ М-10 в Києві?

Компанія Строймат Київ спеціалізується на реалізації будівельних і оздоблювальних матеріалів. Потенційний покупець вправі розраховувати на отримання таких переваг:

  • Оптовий продаж оздоблювального матеріалу за вигідною ціною в мішку 40 кг (30 шт/п);
  • Оперативна обробка замовлень, відправлення придбаних матеріалів здійснюється вже в день відправлення;
  • Доставка власним транспортом в будь-який регіон столиці та прилеглі райони Київської області;
  • Гарантія на весь товар, що реалізовується.

Ще не було питань.