Грунтовка ТИФЕНГРУНТ Knauf, 5 кг

КНАУФ Тифенгрунд – зміцнююча грунтовка глибокого проникнення. Відмінні характеристики: безбарвна, швидко сохне, глибокого проникнення. Наноситься пензликом по стінах або валиком по стелі, по попередньо очищеним поверхням. Застосовується з метою попередньої обробки поверхонь для поліпшення зчеплення. Може використовуватися як зовні так і всередині приміщення. Екологічно безпечна, біологічно інертна – не пліснявіє, не гниє, не уражається клопами і щурами.

Область застосування:

КНАУФ Тифенгрунд відноситься до універсальних будівельних ґрунтовок. Крім того, що суміш істотно збільшує ефект зчеплення оздоблювального матеріалу з основою, вона значно зміцнює поверхні старих обсипаються вапняних, вапняно-цементних і гіпсово-вапняних штукатурок. Рекомендується в обов'язковому порядку обробляти поверхню стін перед наклеюванням шпалер будь-якого типу, фарбуванням, шпатлюванням, укладанням керамічної плитки.

Склад має хорошу проникаючу здатність, тому КНАУФ Тифенгрунд рекомендується використовувати для попередньої обробки гігроскопічних (всмоктуючих) матеріалів: пористі блоки (піно та газобетони), гіпсокартонні листи, гіпсові блоки і штукатурки.

При ґрунтуванні гіпсових і гіпсокартонних конструкційних елементів; Для пристрою безшовних заливних полів з готових елементів. Підходять гіпсокартонні, гіпсоволокнисті та цементно-волокнисті плити.

Переваги використання:

  • Ґрунтовка КНАУФ Тифенгрунд сумісна з усіма штукатурками і шпаклівками виробника КНАУФ і з більшістю оздоблювальних матеріалів інших виробників;
  • Витрата суміші залежить від поглинання оброблюваного матеріалу, для Тифенгрунд він становить 70-100 мм на 1 м2.
  • Рекомендується використовувати при обробці фасадів. Вони стійкі до температурних коливань, і надають стіні водовідштовхувальний ефект.

Ще не було питань.