ДВП 2,5*2440*1220

Шліфоване ДВП 1220х2440 – це матеріал, створений на основі деревної стружки, широко застосовуваний у виробництві меблів, тари для пакування і транспортування, а також у виробничих і оздоблювальних роботах. Плита ДВП застосовується для теплової та звукової ізоляції покрівлі, укладання паркету та інших підлогових покриттів, облаштування перегородок. Матеріал отримують шляхом пресування подрібненого деревного волокна з додаванням в його склад целюлози, води і полімерних компонентів.

Чому вигідно купити ДВП 2440х1220 мм?

Матеріал отримав широке поширення, його активно використовують для ефективного вирівнювання поверхонь стін, підлог і перекриттів. Використовується ДВП в приміщеннях з нормальною вологістю повітря, виключно для внутрішніх робіт. У складі матеріалу не міститься шкідливих і токсичних компонентів, здатних завдати шкоди здоров'ю людини і домашнім тваринам. Головним аргументом, що говорить на користь покупки матеріалу, є його цінова доступність.

З чого виготовляють ДВП 2,5 мм?

Основною сировиною для виготовлення плит ДВП є перероблене деревне волокно (трісці, дрібна багаття рослин). Для підвищення фізичних і механічних властивостей матеріалу, в нього додають композитні матеріали у вигляді синтетичних смол, процентний вміст яких варіює в діапазоні 4-8%. Плита пресується під високим тиском і температурою.

Де вигідно купити ДВП в Києві?

Компанія СТРОЙМАТ Київ пропонує придбати якісні будівельні матеріали оптом по помірній вартості. До переваг такої покупки можна віднести наступні фактори:

  • Низька ціна на ДВП, без шкоди якості будівельного і оздоблювального матеріалу;
  • Доставка в будь-яке місце столиці, а також прилеглі райони Київської області;
  • Оптовий продаж матеріалу, завжди в наявності необхідну кількість товару;
  • Оперативність оформлення замовлення, вже в день надходження заявки.

Весь матеріал сертифікований, володіє відмінною якістю і повністю безпечний для використання в приміщеннях, відповідає нормам санітарного і екологічного контролю. Також існує можливість отримати професійну консультацію фахівця компанії, який допоможе визначитися з вибором матеріалу.

Ще не було питань.