CERESIT CR-61 реставраційна стартова штукатурка, мішок 25кг

Штукатурка реставраційна (стартова) Ceresit CR 61.

Властивості:

  • паропроникна
  • для внутрішніх і зовнішніх робіт
  • мінімальна усадка
  • гідрофобна
  • поризована

Область застосування:

Ceresit CR 61 призначена для пристрою стартового (вирівнюючого) шару реставраційних системах при відновленні конструкцій пам'яток архітектури.

Ефективна при вирівнюванні і відновлення вологих та засолених поверхонь з цегли і бетону, в тому числі і стін підвалів будинків. Може застосовуватися з підстав з низькими характеристиками міцності і з високим ступенем засоленості.

Зміст в рецептурі спеціальних наповнювачів дозволяє забезпечити високі технологічні властивості і знизити ймовірність утворення на поверхні сольових висолів.

У поєднанні з Ceresit CC 81 може використовуватися як контактний шар з підвищеними адгезійними властивостями. Найбільший ефект досягається у поєднанні з Ceresit СО 81 (засіб для захисту від капілярної вологи).

У процесі експлуатації конструкції з шаром Ceresit CR 61 досягається значне зниження вологості і засоленості підстав. Товщина шару за одне нанесення не більше 10 мм. Не застосовувати гіпсовим підставах, для захисту стін від ґрунтової вологи в якості гідроізоляції і т. п.

Ще не було питань.