АРТИСАН С-43 / 25кг чорнова стяжка 15-35мм

Артисан С-43 є чорновий стяжкою, яка може бути використана для виброукладки з будь-яких жорстких підставах. Формує шар товщиною від 15 до 35 мм, матеріал трещиностойкий, екологічно чистий, рекомендується для використання всередині житлових приміщень.

Підготовка підстави:

Підстава очищається від бруду, бетонних і масляних плям, а також інших забруднень, які можуть перешкоджати адгезії матеріалів. Тріщини та інші дефекти основи закладаються цементно-піщаним розчином або ремонтним складом. Після цього витримується технологічна пауза для висихання розчину в залежності від виробника.

Попередньо підготовлену поверхню обробляють грунтовкою глибокого проникнення. Рекомендується Artisan №7 або №8. Перед заливкою стяжки необхідно проконтролювати вологість основи, вона повинна бути мінімальною (за нормативами не більше 4%). Недотримання правил підготовки підстави може привести до утворення тріщин або відшарування стяжки.

Виконання робіт:

Суха суміш засипається в чисту ємність із заздалегідь отмеренной водою - 2,8-3,2 л на 1 мішок Артисан С-43. Ретельно перемішується до однорідної маси, витримується 5 хвилин і перемішується повторно. Готова суміш виливається на підготовлену поверхню і розподіляється за допомогою широкого шпателя і голчастого валика.

Якщо потрібно залити площу понад 20 м2, то необхідно улаштувати деформаційні шви. Технологічне переміщення з обмеженням навантаження, на поверхні допускається через 24 години. Поверхня повністю готова до подальшої роботи (укладання фінішних шарів підлогового покриття) не раніше ніж через 28 діб.

Витрата: 0,2-1,1 кг/м2/мм залежно від нерівності основи.


Ще не було питань.