АРТИСАН С-11 / 25кг Клей для плитки Універсальний, для внутрішніх і зовнішніх робіт,

Суміш застосовується для приклеювання керамічних і кам'яних плиток розміром не більше 30 х 30 см всередині або зовні будівель.

 Підготовка підстави:

Основа повинна бути рівною, сухою, міцною, очищеною від жиру, старих фарб та інших матеріалів, зменшують адгезію. Пухкий неміцний шар необхідно видалити. Основу перед нанесенням розчинової суміші обробити грунтом № 7 або при необхідності – грунтом № 8 торгової марки "Артисан".

 

Виконання робіт

  • Плитку не змочувати.
  • Суху суміш змішують вручну або механічним способом з чистою водою до отримання однорідної консистенції. Розчинову суміш залишити на 3-5 хвилин, потім знову перемішати. Розчинову суміш наносять на підготовлену основу рівною стороною зубчастого шпателя, потім зубчастою стороною розподіляють по поверхні. За один прийом наноситься така кількість розчинної суміші, щоб за 20 хвилин встигнути приклеїти плитку. Плитку укладають на розчин і легко притискають до основи. Протягом 10 хвилин можна коригувати положення плитки. Через 48 годин поверхня готова до технологічного переміщення, можна заповнювати шви фугою. Виробник не несе відповідальності за неправильне використання матеріалу, а також за застосування його в цілях і умовах, не передбачених інструкцією.

 Техніка безпеки

Суміш містить цемент, який при з'єднанні з водою утворює луг. Необхідно уникати попадання розчину на шкіру та слизові оболонки. Обов'язково працювати в гумових рукавичках. У разі потрапляння розчину на шкіру та в очі, необхідно ретельно їх промити проточною водою.


Ще не було питань.